ADABÜKÜ TRANSFER

ADABÜKÜ TRANSFER

Adabükü Boğaziçi köyü sınırları içerisinde yer alan Milas’ın 132 mahallesinden birinin adıdır. Genel olarak yazlık evlerin ve sitelerin yer aldığı Adabükü güvercinlik ile Boğaziçi köyü arasında yer alır. Ve kıyı bölgede konumlanmıştır. Adında yer alan bük kelimesi denizcilerin isim verdiği küçük ve dar koylara denir. Bük ekine güney ege koylarının çoğunda yer verilir. Koyun tam olarak şarkısında yer alan adaya ithafen Adabükü olarak isimlendirilmiştir. Ve o bölgede yaşayanlar tarafından bu biçimde kullanılmaya başlanmıştır.

Konum olarak Adabükü Bodrum yarımadasının başlangıç olarak kabul edildiği nokta olarak kabul edilir. Muğla şehrinin Milas ilçesi sınırları içerisinde yer alan Adabükü bodrum şehir merkezine 25 km uzaklıkta yer almaktadır. Milas şehir merkezine ise 22 km uzaklıkta yer almaktadır. Milas-Bodrum havaalanına da 17 km uzaklıkta yer almaktadır. Bodrum havaalanından Adabükü transfer hizmetimiz ile güvenli bir şekilde Adabükü’ne ulaşabilirsiniz.

Adabükü Transfer Hizmeti

Adabükü transfer hizmeti günümüz zamanlarının en hızlı ve en güvenilir havayolu ile mükemmel bir şekilde sizi gitmek istediğiniz yere itina ile ulaştırıyoruz. Havaalanı transfer hizmetimizden vip transfer hizmetimize kadar ihtiyacınız olan tüm sorunları çözüyoruz ve size kusursuz bir yolculuk hizmeti sağlıyoruz.

Ucuz bir şekilde havalimanı taşıma hizmetlerimiz içerisinde en yüksek niteliklere sahip uygun fiyatlı ekonomik transfer sağlıyoruz. Ekonomik transfer hizmetlerimiz vip transfer düzeyinde olup vip transfer sınıfında yer almaktadır. En yeni model araçlar niteliğinde en son teknolojiler ile donatılmış olup profesyonel araç sürücülerimizle rahatlık ve güven içinde en üst seviyede ulaşımı sizlere sağlıyoruz.

Adabükü Transfer Ayrıcalığı

Adabükü transfer ayrıcalığı ile hizmetimizi kullanan yolcularımız ile ilk buluşmamızın ilk dakikasında yolcularımız ayrıcalıklı olduklarını fark ediyorlar. Eğer yolcularımız uzman şoförlerimiz eşliğinde değil de araçlarını kendileri kullanmak isterse bu yolcularımız içinde pek çok seçenek sunuyoruz. Yani araç kiralama hizmetlerimizden de yolcularımız faydalanabilmektedir.

Firmamız yasal görevlerini hiçbir şekilde eksik olmadan yasal sorumluluklarını yerine getirmiştir ve yolcularına Avrupa birliği standartlarında hizmet sunmaktadır. En düşük fiyat seçeneklerimiz ile en yüksek hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Ve hizmetlerimizi gün geçtikçe daha iyi bir seviyeye getirmek için çabalıyoruz.

Adabükü Transfer Firması

Bodrum havalimanı taşıma hizmetleri temelinde verdiğimiz geniş hizmetlerimiz, müşterilerimizin isteğine göre şekillendirilebilmektedir. Ve standart hizmet biçiminde sunmadığımız için kişiye özel çözümler üretebilmekteyiz. Tatilinizin en keyifli bir şekilde geçmesi ve memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Sizelazım olan bütün taşıma hizmetlerimiz ile dilediğiniz zaman sizin hizmetinizdeyiz. Harika zamanlama ile sunacak olduğumuz adabükü transfer firması olarak hizmetlerimizde mağdur olma ihtimalinizin bulunmadığı gibi en üst seviyede benzersiz bir deneyim ödediğiniz ücretin tamamen karşılığı olacaktır. Sizde Bodrum havalimanı transfer işlemlerimizden faydalanmak isterseniz, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Uzman ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Ayrıca İasos bölgesindeki araç kiralama işlemleriniz için İasos Transfer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.