BODRUM HAVALİMANI VE OTEL ULAŞIM

BODRUM HAVALİMANI VE OTEL ULAŞIM

Son yıllarda özellikle İstanbul gibi metropol şehirlerden kaçmak isteyen insanların hayallerini süsleyen sahil kasabasında yaşama isteği Bodrum’da ciddi bir nüfus artışına sebep olmuştur. Tabii bu nüfus artışı havaların ısınıp yazlık evlerin ışıklarının birer birer yanması ve otel odalarının kapılarının açılıp camlarından içeri süzülen portakal çiçeği kokularına karışan şen şakrak tatilci kahkahaları ile kat be kat artmaktadır.

Bir yarımada olan Bodrum aslında tek bir ana cadde üzerinde misafirlerine kucak açar ve Bodrumun en uç noktası olan Turgutreis Akyarlara kadar uzamaktadır. Bu tılsımlı yol Milas Bodrum Havalimanından yolculuğuna başlayan bütün misafirlere Turgutreis Akyarlara kadar inanılmaz bir görsel şölen yaşatan, nadide güzellikleri içinde saklamaktadır. Bodrum Havalimanı Transfer Hizmetleri ile bu güzellikleri keyifli ve konfor bir yolculuğa dönüştürebilirsiniz. Eğer ki Türkbükü Gündoğan veya Yalıkavak’a gidecekseniz Torba yol ayrımından girer girmez şoförünüzden VIP aracınızın camını biraz amasını istemelisiniz. Torba Türkbükü arasında sıralanmış koca çamların toprak ve deniz kokusuna karışmış kokusu ile ciğerlerinizi doldurun.

Bodrum Havalimanı Transfer hizmetleri sadece Milas Bodrum Havalimanı , İzmir Havalimanı, Dalaman Havaalanında hizmet vermekle kalmayıp şehir içi transferi, otel transferi, restoran transferi yarımada gezileri, hatta gece bardan çıkıp otelinize veya evinize gitmek istediğinizde bile 7 / 24 hizmet vermektedir.

Yarımadadaki taksi ücretlerine göre çok daha uygun fiyata ve içleri özel olarak dizayn edilmiş Mercedes Vito araçlar ile kaliteli ve konforlu bir tatil ile senenin bütün yorgunluğunu Bodrum’da bırakmanızı sağlayacaktır. Ancak Halikarnas Balıkçısı’nın da dediği gibi;

"…….
Sanma ki sen
Geldiğin gibi gideceksin
Senden öncekiler de
Böyleydiler Akıllarını hep Bodrum’da
Bırakıp gittiler…"