BODRUM TURİSTİK GEZİLER

Bodrum Havaalanı Transfer değerli misafirleri için başta İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya, Trabzon, Gaziantep gibi önemli kültür ve tarih merkezi olan şehirler olmak üzere tüm Türkiye genelinde rehberli tur hizmeti çözümleri sunmaktadır. Bodrum Havalimanı Transfer bünyesinde bulunan eğitimli, profesyonel ve güler yüzlü sürüş ekibiyle ve TÜRSAB’a bağlı turizm sektörü çözüm ortaklarıyla ülke çapında güvenle gezmek imkanı sizi bekliyor.

İster kendiniz isterseniz de yerli yabancı misafirleriniz için havalimanı karşılamasıyla başlayan konforlu ve liks seyahat, belirlediğiniz güzergahta geniş yabancı dil ağında yer alan tur rehberleri eşliğinde kültür, deniz, doğa ya da butik alışveriş imkanı bulunan bölgeleri doğru ve kısa yolu bulma endişesi olmadan, konaklama için sıkıntı duymadan gezebilmek için Bodrum Havaalanı Transfer’in kaliteli hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Tur rehberi hizmetlerimizde, şoförüyle birlikte tahsis edeceğimiz lüks binek araçlarımız ya da kişi sayısına göre lüks Mercedes Vito ya da Mercedes Sprinter minibüslerimizle, profesyonel rehberlerimizle gezilerin tadını çıkartmanıza yardımcı olmaktayız.