BODRUM VİP TRANSFERİNİN DİĞERLERİNDEN FARKI NE?

BODRUM VİP TRANSFERİNİN DİĞERLERİNDEN  FARKI NE?

VİP Transfer her geçen gün hizmet kalitesi ve yaşatılan konforla birlikte tercih edilen bir sektör haline gelmiştir.

Kişiye özel transfer hizmetinin bu denli büyümesinin altında yatan en önemli sebep taksi veya dolmuş ile yapılan taşımacılıklarda birçok kişinin yaşamış olduğu talihsizlikler ve basın yayın organlarına da yansıyan haberler olmuştur.

VİP Transfer Hizmetleri bu anlamda kişisel taşımacılıkta ciddi bir ayrıcalık yaratmıştır.

Yurtiçinden ve yurtdışından gelen misafirlerin havaalanında karşılanmaktadır. Uçak takibi sistemi kullanılarak, uçağın zamanında iniş gerçekleştirememesi durumunda dahi Bodrum Milas Havalimanının önünde misafirini bekleyen bir araç ve şoför bulunmaktadır. Belki de ilk defa Bodruma gelen misafirin beklenildiğini bilmesi kaygılarından uzaklaşmasını ve kendini iyi hissetmesini sağlamaktadır.

Özellikle çocuklu aileler için uzun bir havalimanı maratonu ve belki de saatler süren bir uçuşun ardından kendilerini bekleyen son model VİP Transfer araçları ve küçük misafiri için aracın en havadar yerine konumlanmış çocuk koltuğu olmazsa olmazıdır. Çünkü Bodrum havalimanı Otel transferi koca bir yılın stresini atmak için tasarlanmış tatilin başlangıç noktasıdır.

Çocuk sahibi bir anne babanın mutluluğu çocuğunun emniyeti, huzur ve mutluluğu ile başlar.

Önce insan hayatı diyerek yola çıkan Bodrum VİP Transfer araçları misafirlerinin emniyeti, konforu ve rahatı için özel olarak dizayn edilmiştir.

Bodrum Milas Havalimanından Vip Transfer aracınıza bindiğinize hemen koltuğunuzun altında yer alan buzdolabından soğuk içeceğinizi alıp, şarjı bitmek üzere olan telefonunuzu prize takabilirsiniz.

Hatta televizyondan haber programı yada çocuğunuzun sevdiği filmi açıp sizde gazetenize göz atma fırsatı bulabilirsiniz.

VİP Transfer Hizmetlerinin bu ayrıcalığını yaşayan her misafir bu konfordan bir daha vazgeçememektedir.

Sizi de Bodrum VİP Transfer konforunu yaşatmak adına pembe begonvilleri saçına taç yapmış, deniz kokulu Bodrum’a bekliyoruz…