FETHİYE TRANSFER

FETHİYE TRANSFER

Birçok kişi transfer hizmetlerini kullanırken daha konforlu ve avantajlı yolları denerler. Bunun için tatil beldelerinde transfer hizmetleri çok büyük önem taşır. Bu sebeple Fethiye Transferde sizlere güvenilir ve hızlı ulaşım imkânını yıllanmış tecrübesine dayanarak sunuyor. Fethiye Transfer hizmeti ile sizlere son model araçlarla hizmet vermekteyiz.

Transferlerimizde kullandığımız araçlarımızın dizaynı, bakımı, iç temizliği konusunda aklınızda hiçbir soru işareti kalmasın. Her bütçeye yönelik araçlarımız ile sizlere transfer hizmeti vermekten memnuniyet duyuyoruz. Ödemelerinizde ister nakit ister kredi kartı kullanabilme seçeneğine sahipsiniz. Sizleri zor durumda bırakmamak adına ödemelerinizde kolaylık sağlıyoruz.

Fethiye Transfer Hizmeti

Dalaman Havaalanı Fethiye arası yaklaşık 60 km yani 45 dakikalık bir uzaklıktadır. Fethiye Transfer hizmetinin sizlere sunduğu ayrıcalıklarla havaalanında uzun bekleyişlere son veriyoruz. İş seyahati ya da tatil amaçlı gelmiş olduğunuz şehrimizde ister tek başınıza olun ister grup halinde sizlere özel araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Konforlu yolculuğunuz için konusunda uzmanlaşmış deneyimli ve usta şoförlerimiz ile tereddüt etmeden yolculuk yapabilirsiniz. Fethiye Transfer hizmetikapsamında tüm araçlarınızın araç sigortaları, kaza sigortaları ve yolcu sigortaları bizim tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm araçlarımız günlük bakım kontrolleri yapılarak yola çıkmaktadır. Araçlarımızın günlük rutin kontrolleri araç size ulaşmadan yapılır. Amacımız müşterilerimize yönelik profesyonel bir hizmet sunmaktır.

Fethiye Transfer Ayrıcalığı

Transfer hizmetlerimiz doğrultusunda sizlere Fethiye Transfer ayrıcalığını yaşatmaya devam ediyoruz. Sizlerin yolculuk sırasında sıkıntı yaşamamanız ve keyifli yolculuk yapmanız için 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Önceden yapmış olduğunuz rezervasyonlarınız, uçağınız geç kalmış olsa bile geçerli olup sizleri geç kaldığınız süre boyunca bekliyoruz ve hiçbir ek ücret talep etmiyoruz. İş ve tatil seyahatlerinizde sizlere konforlu bir ulaşım sağlıyoruz, ailecek yapılacak olan yolculuklarda çocuklarınızın güvenliği için araçlarımızda çocuk koltuğu bulunduruyoruz işte bunların hepsi Fethiye Transfer ayrıcalığının bir parçasıdır. Araçlarımız aşağıdaki genel özelliklere sahiptir;

  • Klimalı
  • Temiz ve bakımlı
  • Koltuk sigortası
  • Yolcu sigortası
  • D2 taşıma belgesi
  • Büyük bagaj alanı
  • Navigasyon
  • Bebek koltuğu

 

Fethiye Transfer Firması

Firma olarak bizlerin önceliği sizlerin memnuniyetidir. Siz bizden memnun kaldığınız sürece biz sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Fethiye Transfer firması olarak güvenilir çalışanlarımız ile birlikte hizmet vermekteyiz. Çalışanlarımız alanlarında başarılı ve güvenilirdir. Çalışanlarımız sizler için gerekli bütün konulara hakim olmuşlardır. Her türlü soru ve görüşleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Günün her saati bizlere ulaşabilir rezervasyon yaptırabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Rezervasyonlarınızı önceden yaptırmanız sizin için bir avantajdır. Yaz döneminin yoğunluğunda sizleri mağdur etmek istemeyiz. Fethiye Transfer fiyatları da sizlerin bütçesine göre düzenlenmiştir. Aldığınız fiyatın en iyi fiyat olduğundan emin olabilirsiniz. Ödeme seçenekleriniz kendiniz belirleyebilirsiniz ister nakit ister kredi kartı. Bizim amacımız her zaman sizlere kaliteli hizmet sunmaktır.

Ayrıca Akyaka bölgesindeki araç kiralama işlemleriniz için Akyaka Transfer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.