İASOS TRANSFER

İASOS TRANSFER

Bodrum havaalanından gerçekleştirdiğimiz transfer hizmetlerimizden birisi de İasos transfer hizmetimizdir. İasos güllük körfezinin en kuzeyinde yer almaktadır. Bugün kullanılan adı kıyıkışlacık köyüdür. İasos’a hem kara yolu ile hem de deniz yolu ile gidilebilmektedir.

Ulaşımı sağlamakta olan karayollarından biri, bodrumdan yola çıkıldığı zaman Milas’ı geçtikten sonra Bafa Gölü’ne varmadan var olan bir karayolu tünelinden daha önce sola sapmakta olan yoldur. Bu yerde İasos yazılı bir adet kahverengi levha da vardır. Bir diğer seçenek olan karayolu ulaşımı ise güllükten ayrılan bir yoldur. Fakat bu yolun önemli bir bölümü toprak yoldur. İasos’a deniz ulaşımı Güllükten tekne ile yola çıkılarak yapılabilir.

İasos Transfer Hizmeti

İasos transfer geçmişten günümüze en itinalı ve en hızlı hava yolu aracı seyahati ile zaman kaybınız olmadan size konforlu ve zamandan tasarruflu uygun fiyatta ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Firmamız uygun fiyatlı havaalanı transfer hizmetlerinden vip transfer hizmetlerine kadar size ihtiyacınız olan bütün sorunların çözümlerini kusursuz olarak sunmaktadır.

Uygun fiyatlı havayolu hizmetlerimiz dahilinde konforsuz servisler değil en donanımlı niteliklere sahip ekonomik bir şekilde transfer fırsatlarımızı sunmaktayız. Ekonomik olan havalimanı taşımacılık hizmetlerimizin sahip olduğu özellikler hemen hemen vip taşımacılık düzeylerinde olup ekonomik vip taşımacılık sınıfında yer almaktadır. En yeni model araçlarımızla donatılmış olan filomuz ve profesyonel şoförlerimiz ile rahatlık ve güvenlik seviyesinin en üst düzeyde olduğu yolculuk deneyimini sizlere sunmaktayız.

İasos Transfer Ayrıcalığı

Prosedürlerimiz içerisinde yer alan lüks İasos transfer hizmetimiz içerisinde size benzersiz hizmetler sunmaktayız. Ekonomik olan havaalanı taşımacılık hizmetlerimizin nitelikleri genel olarak vip transfer düzeyinde olmakta olup ekonomik vip taşımacılık sınıfında yerini almaktadır.

İasos transfer adında sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler yalnızca Bodrum havaalanı transfer servisi ile kalmayıp aynı zamanda profesyonel şoförlü araçlarda kiralama hizmetini sunmaktayız. Ayrıyeten araçlarımızı kendiniz kullanmak isterseniz eğer yine size sunduğumuz pek çok seçenekten ve lüks araç kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

İasos Transfer Firması

Firmamız transfer sürecindeki gerekli olan bütün yasal sorumlulukları eksik olmadan iyi bir biçimde yerine getirmiş olmakla birlikte Avrupa birliği standartlarına uygun bir biçimde size hizmet sunmaktadır. En uygun fiyat seviyesinde en yüksek kaliteyi ve konforu elde edebilmek için çalışıyoruz ve size sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi her geçen gün daha iyi bir seviyeye taşımak için çaba sarf etmekteyiz.

İasos transfer firması hizmetleri temelinde vermiş olduğumuz kapsamlı hizmetlerimiz müşterilerimizin talepleri doğrusunda şekillendirilebilmekte ve normal düzey hizmet olarak sunmadığımız için müşterilerimize özel çözümler üretebilmekteyiz. Tatilinizin en iyi bir şekilde geçmesi bizim için en önemli husustur. İhtiyacınız olan tüm taşıma hizmetlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Sizde İasos transfer işlemlerimizden yararlanmak isterseniz, istediğiniz zaman bizi arayabilir ve size sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca Güllük bölgesindeki araç kiralama işlemleriniz için Güllük Transfer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.