TÜRKBÜKÜ TRANSFER

TÜRKBÜKÜ TRANSFER

Bodrum’ un en güzel koylarından birine sahip olan Türkbükü, Bodrum merkeze oldukça yakındır. Bodrum tatili tercih edenlerin en çok ziyaret ettiği hatta tatil mekanı olarak direk bu koyu seçtikleri, son zamanlarda artan turist sayısından fark edilmektedir. Bu yüzden tatil için tercih ettiğiniz bu güzel ve sakin koyda Türkbükü transfer olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Kalabalık içinde sakinlik ararken ve transfer sıkıntısı yaşamadan istediğiniz yere ulaşmak isterken firmamız size ucuz,kaliteli ve güvenli transfer hizmeti ile sizin bütçenizi de düşünerek hizmet vermektedir.

TÜRKBÜKÜ TRANSFER HİZMETİ

Son model ve en yeni araçlarla sizleri talep ettiğiniz herhangi bir yerden alıp talep ettiğiniz herhangi bir yere bırakabiliriz. Yalnızca bize konum belirtmeniz yeterli olacaktır ki alanında uzman sürücülerimizle güvenli bir yolculuk yapmak sizin de hakkınız. Türkbükü transfer hizmeti olarak isteklerinizin eksiksiz olarak yerine getirilmesinin yanında kalite ve güven arıyor, transfer esnasında konfor talep ediyorsanız sizlere vereceğimiz VİP hizmetten eminiz ki memnun kalacaksınız.

Yalnızca transfer değil de araç kiralama talebiniz olursa da bu tarz hizmetlerimiz de bulunmaktadır. İstediğiniz model ve motor hacimli aracı belirterek ve yolcu kapasitesini bildirerek araç da kiralayabilirsiniz. Transferlerde otobüs veya minibüs kullanılabilirken araç kiralamalarda daha çok binek araç veriyoruz. Üstelik araçlarda kasko hizmeti verdiğimiz için güvenliğiniz bizlere emanet. Araç kiralamanın yanında eğer şoförünüz yoksa araçla birlikte sürücü de isteyebilirsiniz.

TÜRKBÜKÜ TRANSFER AYRICALIĞI

Türkbükü ziyaretiniz ister tatil amaçlı olsun ister iş amaçlı olsunherhangi bir aksaklık yaşamadan, herhangi bir engele takılmadan işlemlerim halledilsin istiyorsanız Türkbükü transfer ayrıcalığını görmelisiniz. Özellikle yeni ve son model araç kapasitemiz ve profesyonel sürücülerimizle sizlere hizmet veriyoruz ve sizlerden gelen geri bildirimler sayesinde kendimizi devamlı yenilemeye çalışıyoruz. Bu çalışma disiplini alanında uzman kadromuzun vizyonudur.

TÜRKBÜKÜ TRANSFER FİRMASI

Firmamız Avrupa Birliği Karayolları Taşımacılığı ilkelerini benimsemiş ve bu ilkeler doğrultusunda hizmet vermeye çalışmaktadır. Türkbükü transfer firması olarak bu ilkeleri benimsemiş olmamız profesyonelliğimizin bir göstergesidir. Bu sektörün giderek rağbet gören bir alan olduğunu düşünürsek birçok firmadan daha güvenli ve kaliteli hizmet vererek alanımızda oldukça iddialı olduğumuz belirtmeliyiz.

Transfer veya kiralama işlemlerimizin nasıl olduğundan bahsedecek olursak; işlemleriniz öncelikle transfer planlama ile başlar ki bu rezervasyon işlemidir. Belirttiğiniz tarihlere ait rezervasyonu yaptıktan sonra istediğiniz özelliklere ait araç seçimi yapacağınız işlem basamağı karşınıza çıkar. Bu aşamadan sonra da istediğiniz bölgeyi seçersiniz ve VİP otobüs, minibüs ve binek araçlar sizin için o tarihlere revize edilir. Burada iki yaş üstündeki çocuklar da dahil olmak üzere kaç kişilik bir rezervasyon yaptırdığınız ve kaç kişilik transfer talep ettiğiniz oldukça önemli bir ayrıntıdır. Çünkü sizin için uygun bulunabilecek araç vereceğiniz kişi sayısına göre belirlenecektir.

Ayrıca Torba bölgesindeki araç kiralama işlemleriniz için Torba Transfer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.