YALIKAVAK TRANSFER

YALIKAVAK TRANSFER

Bodrum’ a bağlı bir mahalle olan Yalıkavak, Bodrum merkeze 18 km uzaklıktadır. Son dönemde oldukça çok yerli ve yabancı turist çeken Yalıkavak eşsiz manzarası ile sizi kendine hayran bırakacaktır. Tatil için tercih ettiğiniz bu turist cennetinde Yalıkavak transfer olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Firmamız ucuz ancak kaliteli ve güvenli transfer hizmeti ile sizin bütçenizi de düşünerek hizmet vermektedir.

YALIKAVAK TRANSFER HİZMETİ

En yeni modeldeki araçlarla sizleri istediğiniz yerden alıp, istediğiniz yere bırakabiliriz. Yalıkavak transfer hizmeti olarak eğer talebiniz bir yerden bir yere gitmekse ve transfer esnasında konfor ve güvenlikse başvuracağınız adres elbette biziz. Ancak bunun dışında aracımı kendin kullanayım derseniz de araç kiralama hizmetimiz de bulunmaktadır. Sitemizden veya telefonla uzman personelimizle iletişim kurarak bizden isteğiniz araçla alakalı olarak istediğiniz özellikleri ve tarihi belirterek aracınızı ayırtabilirsiniz. İstediğiniz yere aracı getirerek size ulaştırabiliriz. Tamamen sizin rahatınızı düşünen firmamız belirttiğiniz konuma gelerek hizmet vermekle kalmayıp eğer aracı kiralayayım ancak kullanmakla uğraşmamayım derseniz de şoförlü araç hizmeti de veriyor.

YALIKAVAK TRANSFER AYRICALIĞI

Turistik gezinizde veya iş gezinizde tüm işleriniz aksamadan ve kusursuz olarak ilerlesin, herhangi bir engele takılmasın istiyorsanız Yalıkavak transfer ayrıcalığını tatmalısınız. Sizlere sunacağımız hizmet araçların kalitesi, kasko garantisi, müşteri memnuniyeti ile sınırlı kalmayacaktır. En yeni araçlarla donatılmış filomuz ve profesyonel sürücülerimizle hizmetlerimizin kalitesini sizlerin memnuniyeti ile birleştiriyoruz ve sizlerden gelen geri dönütlerle eksik ve hatalarımızı taleplerinizle birleştirerek devamlı kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz.

YALIKAVAK TRANSFER FİRMASI

Avrupa Birliği Karayolları Taşımacılığı ilkelerini benimseyen firmamız emniyetli yol haritasını çizerek sizleri güvenli bir şekilde isteğiniz yere ulaştırmayı hedefler. Yalıkavak transfer firması olarak transferin dışında araç kiralama ve şoförlü araç temini hizmetlerimizle de yanınızda olduğumuzu belirttik. VİP hizmet vereceğimizi garantisini sunmakla birlikte bu konuda çevredeki birçok firmadan daha güvenli ve kaliteli hizmet vererek alanımızda oldukça iddialı olduğumuzu belirtmeliyiz.

Transfer veya kiralama işlemlerimizin nasıl olduğundan bahsedecek olursak; işlemleriniz öncelikle transfer planlama ile başlar ve bu bir nevi rezervasyondur. Belirttiğiniz tarihlere ait rezervasyonu yaptıktan sonra istediğiniz özelliklere ait araç seçimi yapacağınız işlem basamağı karşınıza çıkar. Bu aşamadan sonra da istediğiniz bölgeyi seçersiniz ve VİP otobüs, minibüs ve binek araçlar sizin için o tarihlerde ayrılır. Burada iki yaş üstündeki çocuklar da dahil olmak üzere kaç kişilik bir rezervasyon yaptırdığınız ve kaç kişilik transfer talep ettiğiniz oldukça önemli bir ayrıntıdır. Çünkü sizin için uygun bulunabilecek araç vereceğiniz kişi sayısına göre belirlenecektir.

Tüm bu işlemler için bizimle internet üzerinden web sayfamız aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz veya 7/24 telefon hizmetimizle ve alanında uzman ve güler yüzlü çalışan kadromuzla direk mobil iletişimde de bulunabilirsiniz.

Ayrıca Gündoğan bölgesindeki araç kiralama işlemleriniz için Gündoğan Transfer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.